Українські студенти не планують повертатися на Батьківщину

фото: library.by

На сьогодні в Україні налічується трохи більше 40 000 українських студентів, які отримують освіту в сусідній Польщі.

Уповноважений посол України в Польщі Андрій Дещиця розповів про проблеми наших студентів у Польщі. За словами посла, повернутися після навчання на Батьківщину планують тільки від 5 до 10% молодих людей, і ці цифри применшені. Багато студентів планують і далі продовжити навчання на Заході, з подальшою перспективою працювати в Європі, але ніяк не в Україні.

Дипломат нарікає, що українська молодь не прагне повертатися на Батьківщину, адже наша країна так зараз гостро потребує кваліфікованих фахівців.

Але, з проведеної нині освітньою реформою, нинішня українська влада сама не бажає бачити у себе в країні освічених людей.

Починаючи зі школи, в якій з цього року діти будуть вчитися 12 років. Перший три роки вони будуть просто ходити звикати до школі, в першому класі домашні завдання не задають і нічого толком не вчать. Про підручники, за якими навчаються школярі взагалі окрема тема – адже навчальний рік почався, а в школи досі не надійшов навчальний матеріал.

Не кращим чином йдуть справи і з українськими ВНЗами, адже не один з них не входить у світовий рейтинг престижу. Навіть з проведеної освітньою реформою, Україна не може потрапити в Академічний рейтинг університетів світу, в якому публікують список 500 найкращих вищих навчальних закладів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*