Ніцой: російськомовні заражені вірусом

фото: celitel.online

Українська письменниця Лариса Ніцой, яка раніше неодноразово висловлювала своє неоднозначне ставлення до російської мови, у себе на сторінці в соцмережі оприлюднила заяву, що громадяни України, які розмовляють російською, є «слабкою ланкою».

Пост присвячувався нагоді в Дніпрі, коли українські націоналісти вимагали від керівництва закладу, щоб вони перестали включати російські пісні. Ніцой вважає, що російськомовні громадяни України більш схильні до «російської пропаганди». Вона зазначила, що у російськомовної людини «мозок охоплений вірусом», після чого вона буде сприймати світ як росіянин. Вона доповнила, що українська мова є «щепленням» від цього вірусу.

Зазначимо, що рік тому на території України прийняли Закон про освіту, який зменшує варіанти навчання мовою національних меншин. Законопроект буде повністю реалізований протягом трьох років. Деякі держави негативно відреагував на прийняття даного законопроекту. У Російській Федерації зазначили, що підписання цього законопроекту суперечить міжнародним зобов’язанням України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*