Україна: води для Криму у нас немає

фото: ghall.com.ua

Представник українського Президента в окупованому Криму Борис Бабин заявив у понеділок 10 вересня, що офіційний Київ «будь-якою ціною» не дозволить поновити постачання води з території України до анексованого Криму.

Бабин відзначив, що населення півострову цієї води не потребує — вона насамперед необхідна підприємствам, що працюють на окупованій території. Він підкреслив, що ніяких переговорів по цьому питанню з РФ не буде, а будь-які спроби підвести українську владу під поновлення водопостачання будуть марними.

Раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак зробив заяву, що Україна може знову почати водопостачання до Криму, якщо РФ визнає окупацію півострову.

Нагадаємо, що на території Криму відбувся викид небезпечної речовини через ситуацію на заводі «Кримський титан». Через перекриття постачання води, яка надходила з території України, відкрита водойма, яка була накопичувачем кислот для підприємства, обміліла. Це привело до викидів різноманітних хімічних речовин до атмосфери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*