Безпека понад усе

фото: Golos.ua

Комітетом Верховної Ради було вирішено підвищити штрафи для автолюбителів, які нехтують ременями безпеки. Про це повідомили на офіційному сайті парламенту.

Розглядався проект Закону №8492 на засіданні п’ятого вересня. Змін піддали 5-ту частину 121-ї статті Кодексу України (адміністративні правопорушення) і підвищили суму стягнення з 51 до 850 гривень.

Високий рівень смертей і травм на дорогах України спричинив необхідність прийняття даного законопроекту. За офіційними даними Нацполиции, кожен рік за кермом гине понад 3 500 осіб, а отримує травми – близько 35 000. Саме з-за цього Україна займає лідируючу позицію серед країн Європи за кількістю пригод на дорогах.

У ВРУ законопроект підтримали, адже його прийняття змусить громадян України відповідальніше ставитися до водіння, а також навчить користуватися спеціалізованими ременями і шоломами в обов’язковому порядку.

Нагадаємо, що в нинішній час, згідно з новою постановою Кабміну, щоб зняти з обліку або провести перереєстрацію особистого авто, необхідно погасити свої заборгованості щодо штрафів і аліментів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*