У Москві українець побився з Жириновським

фото: Pln-pskov.ru

Після акції протесту, яка пройшла 9 вересня в центрі Москви, один з учасників мітингу подав заяву в поліцію на лідера ЛДПР Володимира Жириновського. Автором заяви виявився громадянин України. За словами українця, Жириновський завдав йому удар по обличчю. Інформацію про надходження заяви підтвердили в поліції міста Москви.

Потерпілий громадянин України повідомив, що приїхав в столицю Росії в день акції протесту (9 вересня), і зупинився в одному з хостелів. Від правоохоронців надійшла інформація, що українцеві, який звернувся з заявою, 38 років. Інцидент між ним та Жириновським стався на Пушкінській площі близько 14:00. На даний момент в поліції намагаються встановити, чи були порушення з боку російського політика.

Нагадаємо, що 9 вересня в центрі Москви відбувся мітинг, проведення якого попередньо не було узгоджено з владою. Приводом стала можливість внесення змін до пенсійного законопроекту. Жириновський, який був присутній під час акції протесту, закликав людей залишити розв’язання цього питання для парламенту. У відповідь мітингувальники почали викрикувати образливі слова на адресу політика, а хтось навіть кинув черевик, і як наслідок почалася бійка.

Наталя Козакова

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*