У Британії готуються до безладів через Брекзіт

фото: Ideologs.com

Правоохоронці Сполученого Королівства приготувалися до можливих безладів, викликаних виходом країни з Європейського Союзу без попередніх домовленостей. Про це стало відомо британському виданню «Sunday Times», журналісти якого отримали низку документів. У експертному докладі, який підготував Координаційний центр британських поліціянтів, прогнозують виникнення безладів за три місяці до Брекзіту, та впродовж кварталу після нього. Іншою причиною для дестабілізації може стати нестача продуктів або інших товарів.

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Саджид Джавід не вважає, що політична ситуація буде саме такою, але вважає за необхідне підготовитися до будь-яких варіантів розвитку подій.

Нагадаємо, що раніше Філіп Рекфорт, який обіймає посаду постійного секретаря по питанню Брекзіту, припустив, що британський уряд має план виходу з ЄС без підсумкового узгодження з Брюсселем.

У свою чергу візаві Рекфорта — координатор по Брекзіту від ЄС Мішель Барньє заявив, що він проти загальних положень британського прем’єра Терези Мей про майбутню торгову угоду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*