Омелян: поїзди з Росії потрібно направити на Захід

фото: 5.ua

Міністр інфраструктури Володимир Омелян виступив з черговою заявою з приводу припинення сполучення (залізничного та автобусного) з РФ. За словами міністра, якщо дану ініціативу буде реалізовано на практиці, то Україна не зазнає збитків.

Омелян підкреслив, що припинення сполучення з Росією не тільки позитивно позначиться на політичній ситуації в Україні, а й дозволить задовольнити потреби громадян щодо подорожей всередині країни. За словами Омеляна, сьогодні в Україні зафіксовано великий попит на поїздки в західному напрямку.

Однак у зв’язку з нестачею поїздів держава не може повністю задовольнити суспільний запит. На тлі цього Омелян запропонував, після скасування транспортного сполучення з Росією, перенаправити поїзда зі східного напрямку на західний. Міністр додав, що це не тільки розв’яже проблему щодо подорожей всередині країни, а й принесе більший прибуток.

На питання журналістів про те, коли варто очікувати припинення транспортного сполучення з Російською Федерацією, Омелян не дав відповідь.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*