Рада хоче зобов’язати нотаріусів проводити відеознімання клієнтів

фото: 1000dosok.info

Представники трьох парламентських фракцій (від «радикалів», БПП та «Народного фронту») подали на ознайомлення Верховної ради законопроект. Згідного нього, всі нотаріальні дії повинні проходити обов’язкову відео- та аудіофіксацію.

Проект має гучну назву «Рейдерству СТОП!». Виходячи з назви, головною метою змін до чинного законодавства є боротьба з рейдерськими захопленнями.

Один з авторів законопроекту народний депутат Олександр Кірш розповів про звернення українців до нього з проханням захистити від рейдерів. Він сподівається, що цей законопроект мінімізує можливості для правопорушень цього типу. Він нагадав, що будь-який інвестор, який бажає вкладати гроші в Україну, насамперед цікавиться захистом своєї власності.

Кірш не вважає, що ці зміни будуть мати вплив на тарифах нотаріальних послуг, бо, за його думкою, обладнання нотаріального кабінету апаратурою пройде один раз та не потребує значних вкладень.

На камеру будуть демонструватися всі ідентифікаційні документи. Медійні файли після укладення угоди треба буде вносити до Держреєстру прав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*