Трамп отримав нове запрошення від Кім Чен Ина

фото: Unian.net

Прес-секретар Білого Дому Сара Сандерс повідомила, що від північнокорейського лідера Кім Чен Ина на адресу Дональда Трампа надійшло послання, яке можна назвати «теплим» та «дуже позитивним».

У листі від Верховного керівника КНДР пропонується провести нову зустріч між державними лідерам. У тексті йдеться мова про офіційне узгодження термінів та інших нюансів. Офіційний Вашингтон, як додає Сандерс, перебуває у процесі координації рішення цього питання та є відкритим для діалогу.

Цей лист, за думкою представника Білого Дому, є свідченням успіху у справі налагодження американо-північнокорейських відносин. Раніше Президент Сполучених Штатів вже отримував послання від Верховного керівника КНДР.

Кім Чен Ин займає посаду Верховного керівника КНДР з 2011 року. Він є спадкоємцем свого батька Кім Чен Іра, який керував північнокорейською державою до самої смерті. Потеплення у американо-північнокорейських відносинах почалося навесні 2018 року. Цього ж року 12 червня відбулася перша в історії зустріч лідерів КНДР та США, яка пройшла у Сінгапурі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*