Розв’язуй проблему – купи собі пенсію

фото: antikor.com.ua

Пенсійний фонд України пропонує деякі способи, що дозволяють викупити пенсійний стаж. Один з таких – внести всю необхідну суму ЄСВ у фіскальну службу, а інший, це коли з Вами укладають договір про регулярні виплати протягом року.

Заступник голови головного управління Пенсійного фонду Черкаській області Анна Вовкогон вважає, що така система (“на виплат”) вигідніше, бо при оплаті не враховується ряд коефіцієнтів.

Щоб оформити виплати нестачу ЄСВ, потрібно звертатися до територіального управління Держфіскальних служб та укладати відповідний договір. Перевірити свій стаж легко на сайті ПФУ або в районному відділенні фонду.

Нагадуємо, що в Україні хочуть підвищити пенсійний вік до шістдесяти трьох, а через десять років – і до шістдесяти п’яти.

«Загалом, якщо завжди потрібно було мати мінімум п’ятнадцять застрахованих років, то тепер необхідно не менше двадцяти п’яти. А потім, дивись, і до тридцяти п’яти дійде», – констатував колишній секретар комітету з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Він також вважає, що громадянам, які не мали в 90-х офіційного заробітку, доведеться або викуповувати стаж, або відпрацьовувати відсутній час.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*