Польща посилює захист свого кордону

фото: Realist.online

Республіка Польща на кордоні з Україною терміново посилює свої рубежі. Як повідомляють у Міністерстві Польщі, на польсько-українському кордоні буде створена дивізія, яка посилить східний фланг Польщі, й, тим самим, відповість на її “оперативні потреби”.

Дивізію укомплектують з трьох бригад, двох наявних плюс одну укомплектують найближчим часом. Всього в з’єднанні будуть нести службу 15 000 польських військових.

Після таких заяв поляків, багато українців замислюються, а чи не пов’язано це з деякими претензіями, які пред’являє Польща Україні. Адже не секрет, що в нашій країні нестабільні обставини, і Варшава просто чекає, коли зможе заявити свої права на західні території, і зокрема Львів?

Зазначимо, що на сьогодні Україна знаходиться в кільці територіальних суперечок, адже крім Польщі на українські землі претендує Румунія та Угорщина. Зараз Будапешт посилено видає українцям паспорти громадянина Угорщини, зараз таких українців – майже 125 000 чоловік. При зручному випадку Будапешт забере собі землі, на якій проживають громадяни країни.

Як кажуть в народі: “Дружба дружбою, а тютюнець нарізно”.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*