Бабченко попросив прощення у РФ?

фото: M.vecherka.ee

У Twitter, LiveJournal, а також в блог-платформі «Сноб» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченко з’явилися публікації, в яких він кається за співпрацю з українськими спецслужбами.

У публікаціях він просить вибачення перед росіянами за участь у антиросійських кампаніях, а також заявляє, що співпрацював з СБУ з-за того, що останні його шантажували компроматом, а також погрожували членам його сім’ї. «Замах на мене був постановочним, це ви знаєте і без мене», — йдеться у публікації.

На сторінці в Facebook Бабченко заявляє – публікації фейкові, а сторінки зламані. Він просив у читачів, щоб ті підказали, як відновити доступ до ресурсів, а також до поштової скриньки на «Мейл.ру», до якої, мабуть все і було прив’язане.

У коментарях під його публікаціями в Facebook читачі не раз познущалися над його вибором поштової скриньки, деякі зазначили, що він «знає толк в збоченнях» і жартували, що заявку на відновлення доступу потрібно писати в ФСБ.

Ця новина, як і слід було очікувати, розлетілася по українським ЗМІ, читачі яких розділилися на три табори: перші вважають, що це спроба самопіару, адже з тих пір, як його намагалися вбити», його ім’я стали забувати.

Другі вважають, що це дійсно був злом, а Бабченко став жертвою російських проурядових хакерів. Треті ж переконані, що справжнє каяття, а публікації в Facebook спроба нівелювати ситуацію співробітниками українських спецслужб, що побічно підтверджується тим, що Бабченко ігнорує прохання своїх читачів записати відеозвернення. На поточний момент ситуація все ще розвивається і поки рано говорити про те, що сталося насправді.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*