В Україні хочуть обмежити продаж алкоголю і цигарок

фото: Panorama.it
Grocery shopping

Відповідно до проекту Закону, який опублікували депутати одразу кількох фракцій, пропонується посилити обмеження щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів, та відповідальність за порушення правил продажу.

Так, у законопроекті пропонується заборонити продавати алкогольну та тютюнову продукцію на відстані менш як 200 метрів від освітніх закладів за умови, що площа торговельної точки менша за 40 кв. м. За порушення обмеження на продаж підприємцям загрожуватиме штраф у півмільйона гривень (зараз – 6800 грн)

Також пропонується значно посилити відповідальність за порушення правил продажу алкогольних та тютюнових виробів – до 1-2 тисяч неоподаткованих мінімумів (нагадаємо, зараз неоподаткований мінімум складає 17,5 грн). У разі продажу забороненої продукції неповнолітнім штраф пропонується збільшити до 10-25 неоподаткованих мінімумів.

Також депутатами пропонується запровадити покарання залучення неповнолітніх до куріння та розпиття алкогольних напоїв у вигляді 150-240 годин громадських робіт чи штрафу у 1-3 тисяч неоподаткованих мінімумів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*