На військових навчаннях України – ресторанне меню

фото: Khm.depo.ua

В нашій країні, а саме у Львівській області, почалися багатонаціональні сухопутні навчання під назвою Rapid Trident-2018.

У прес-службі Міноборони України розповіли, що вирішили пригощати учасників навчань не тільки традиційними українськими стравами, але і готувати європейську їжу. Тому, готують кухарі тільки кваліфіковані і професійні.

Шеф-кухар Руслана Бутник розповіла українським журналістам, що в їдальні іноземцям пропонують всіма улюблений український борщ, пампушки та вареники. Також пропонуються різні канадські соуси. М’ясо вирішили готувати за болгарськими рецептами, тобто саме за їх стандартами. За словами Бутник, щоб догодити всім військовим деякі страви доводилося просто вигадувати.

Варто відзначити, що вся їжа готується на одній кухні, а після розвозиться по столовим базових містечок, де власне і базуються військовослужбовці. Якщо з тих чи інших причин солдати не встигають повернутися в військове містечко до прийому їжі, то їм розвозять сухі пайки, щоб ні один з іноземців не залишився голодним. Судячи по задоволеним обличчям військовослужбовців з відеоролика, їм все ж потрапили, адже асортимент страв дійсно дуже хороший.

Дуже шкода, що ось так годують наших солдатів тільки на міжнародних навчаннях. У звичайні дні вибір їжі в їдальнях українських військових просто жахливий.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*