Скільки коштує “голос” народного депутата

фото: Thesun.co.uk

Нардеп від Президентської фракції Олег Барна був спійманий на обговоренні хабара у своїх повідомленнях, де він погоджувався «правильно» проголосувати за «скромну» суму у п’ятдесят тисяч американських доларів.

фото: newsoboz.org

фото: newsoboz.org

фото: newsoboz.org

фото: newsoboz.org

Журналістів, які його сфотографували й показали йому «скріншоти» таємної грошової переписки, він назвав «нікчемними писаками» та особами «неукраїнської національності». Мабуть, нардеп не знайшов нічого кращого, ніж почати звинувачувати журналістів у відповідь, як кажуть «перекладати з хворої голови на здорову».

«Як тільки ми зловили нардепа на згоді отримати п’ятдесят тисяч доларів за голосування в Раді, Барна почав виправдовуватися і критикувати наше ніби – то чужоземне походження», – написав у себе в Фейсбуці один із журналістів, на прізвище Колтунов, який і оприлюднив ті самі злощасні скріни, на яких можна наочно побачити листування нардепа і «замовника».

У підсумку можна додати, що сам нардеп не дуже переймається щодо скандальних матеріалів, мабуть, сподівається на підтримку впливових покровителів…

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*