«Самопоміч» оголошує саморозпуск

фото: Gk-press.if.ua

Сергій Гусовський, якій обіймає посаду голови фракції «Об’єднання Самопоміч» у Київраді, заявив про розпуск депутатської групи. «Об’єднання Самопоміч» офіційно припиняє свою діяльність у міському парламенті як фракція за рішенням 18 своїх депутатів, які проголосували «за» (один утримався).

Раніше лави київської «Самопомочі» залишили чотири міських парламентаріїв на чолі з Гусовським. Причиною такого рішення стало голосування депутатів для рідних одного з однопартійців, яким була виділена земельна ділянка. Зараз цю історію та її обставини вивчають у НАБУ.

Гусовський різко розкритикував такі дії та назвав рішення розправою з командою, яка стала «невгодною», та заявив, що у «Самопомочі» партійна диктатура перемогла здоровий глузд.

Політик анонсував створення нової сили у Київраді найближчим часом. Депутат Марченко, виділення ділянки якому стало casus belli для внутрішньопартійного протистояння, заявив, що земля перебуває у користуванні з вісімдесятих років, а ця історія стало лише приводом для усунення Гусовського. Розслідування вже колишніх однопартійців стверджує, що донька Марченка видала 5 мільйонів доларів США займів та отримала 35 га землі як іпотеку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*