Європі загрожує мавпяча віспа

фото: 1zoom.me

У Сполученому Королівстві зафіксували перший випадок інфекції вірусного характеру «віспа мавп». Дане захворювання по низці характеристик досить схоже з віспою натуральною.

Як повідомило британське видання The Telegraph, на даний момент серед заражених можуть бути приблизно півсотні підданих Її Величності. В якості «першоджерела» вірусу на території Королівства називають офіцера британських ВМФ, які прибув до столиці Британії з Нігерії. Пасажири авіалайнера, які були сусідами чоловіка, перебувають в «зоні ризику» зараження.

Хворого офіцера перевели в інфекційний відділ одного з лондонських шпиталів. Скільки людей заразило «першоджерело», невідомо.

Мавпяча віспа передається за умови тісного контакту з хворим, тому ризик епідемії називається не надто високим. Британський МОЗ, проте, виступив з попередженням про небезпеку поширення variola vimus на території Сполученого Королівства.

Раніше Єврокомісія викликала крайню стурбованість тим, що три європейські держави з семи, що мають високий ступінь поширення кору, входять до складу ЄС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*