Гройсман заявив про втрати держбюджету через новий податок

фото: Ckp.in.ua

Під час свого виступу на форумі в Києві голова Уряду Володимир Гройсман заявив, що впровадження нового податку на виведення капіталу приведе до втрат у держбюджеті.

Відзначивши, що він підтримує цей податок, Гройсман підкреслив, що насамперед мова йде про економічні розрахунки, а не про політичні рішення. За його думкою, «мінус» за перший рік після впровадження буде складати не менш ніж двадцять сім млрд гривень. Взагалі втрати держбюджету можуть складати до сорока млрд гривень.

Як вважає Гройсман, це повинні бути кошти, які будуть «чітко» сплачені, заради запобігання розриву фінансування витрат держави.

Нагадаємо, що восени 2017 року Кабмін виступив з підтримкою прийняття законопроекту, який впроваджує податок на виведення капіталу та передбачає оподаткування дивідендів та еквівалентних ним доходів. Голова держави Петро Порошенко висловив свої сподівання на заміну податку на прибуток податком на виведення капіталу, але МВФ як основний кредитор України виступив проти цього введення, якщо не буде компенсацій втрат держбюджету.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*