Експерти: планета починає голодувати

фото: ru.best-wallpaper.net

На сайті World Food Programme оприлюднили інформацію, що протягом трьох років кількість людей, які голодують, значно збільшилася. Експерти зазначають, що понад 800 млн людей голодує і світова спільнота має розв’язувати цю проблему.

Вони зазначили, що понад 150 млн дітей, яким менше ніж 5 років, відстають в зростанні через недоїдання. Кількість натуральних продуктів постійно зменшується, що призводить до ожиріння населення планети. На даний момент, кожна 8 доросла людина страждає від зайвої ваги.

Автори звіту провели взаємозв’язок між погодними умовами та кількістю голодних виявили, що вони зменшують кількість врожаю і продовольства. Експерти відзначили, що через недоїдання зменшується кількість здорових людей, які можуть вирощувати та збирати урожай, а екстремальні погодні умови зменшують кількість часу, щоб людина могла знайти здорову їжу.

Автори відзначили, що в країнах, де люди харчуються шляхом зібраного ними врожаю, кількість голодних зростає швидше. Вони підсумували, що мінливість погодних умов безпосередньо впливає на кількість здорової їжі для населення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*