В Україні прокоментували скасування мораторію на експорт дров

фото: uapress.in.ua

Віктор Медведчук, який очолює громадську організацію «Український вибір» розкритикував прийняте Президентом України рішення щодо скасування мораторію на вивезення за кордон паливної деревини. На думку Медведчука, бажання догодити Євросоюзу може підштовхнути Україну до катастрофи, зокрема спровокує нестачу лісу.

Медведчук зазначив, що скасування мораторію – це, перш за все, виконання умов ЄС. Тепер Україна зможе розраховувати на фінансову допомогу від Європейського Союзу в розмірі 600 млн євро.

Медведчук упевнений, що скасування мораторію може спровокувати неконтрольований вивіз лісу за кордон, у зв’язку з чим, Україна зіткнеться з браком сировини для внутрішнього виробництва (деревообробні та меблеві комбінати). За словами Медведчука, український уряд в спробах покрити дефіцит бюджету шляхом скасування мораторію може позбавити Україну лісу.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Петра Порошенка з 6 вересня мораторій на експорт паливної деревини скасовано. Крім того, посилилося покарання за незаконне вивезення лісу-кругляка, а також скоротилося внутрішнє використання лісоматеріалу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*