Антикорупційні органи зацікавилися діяльністю Ляшко

фото: Ipnews.in.ua

На своєму Facebook-акаунті Олег Ляшко, який є лідером «Радикальної партії» України, написав, що українська влада намагається дискредитувати його. Зокрема, Ляшко обурений тим, що його безпідставно звинувачують у корупції й таким чином підривають імідж напередодні Президентських виборів.

В українських ЗМІ з’явилася інформація, що САП і НАБУ готують документи, на підставі яких з Ляшка знімуть депутатську недоторканність. Політику мають намір пред’явити звинувачення в подачі неправдивих декларацій, а також у незаконному збагаченні. У відповідь на це Ляшко заявив, що на відміну від нинішнього лідера держави, діє в рамках правового поля. Він дорікнув українській владі в тому, що замість реальної боротьби з корупцією вони займаються дискредитацією політичних опонентів.

Ляшко доповнив свою заяву тим, що чергова спроба пред’явити йому вигадані звинувачення обов’язково провалитися, як і всі попередні. Він закликав українських політиків уникати брудних методів політичної боротьби, оскільки це негативно відбивається на їх іміджі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*