Луценко: мій відпочинок на Сейшелах був дорогий, але не виходить за межі фінансових можливостей

фото: Jizn.net.ua

В ході спілкування з журналістами новинного порталу «Цензор.Нет» Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що не шкодує про поїздку на Сейшели навіть попри критику з боку українців.

Луценко зазначив, що дана подорож, в яку він відправився разом з дружиною та дітьми, планувалася на протязі декількох років, і була пов’язана з важливими сімейними подіями.

За словами Генпрокурора, поїздка була спланована для спільного сімейного дозвілля. У Луценка і його дружини намічалася річниця весілля, а діти так і не з’їздили у весільну подорож, тому вирішили об’єднати дві події та відправитися на відпочинок. Витрати на поїздку розділили: діти оплатили переліт, а Генпрокурор з дружиною – все інше. Луценко підтвердив, що поїздка виявилася дорогою, але не вийшла за межі фінансових можливостей його сім’ї.

Луценко підкреслив, що відпустка необхідна для того, щоб надалі ефективніше працювати. За словами Генпрокурора, відпочинок в Україні не дозволяє йому відволіктися від того, що відбуваються в країні, тому в даному випадку краще подорожувати за кордон.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*