Сенцову не хватає кисню, він вже написав заповіт

фото: Narodna-pravda.ua

На своїй сторінці у Facebook, 10 вересня двоюрідна сестра Олега Сенцова – Наталія Каплан опублікувала інформацію про те, що у її брата почалася гіпоксія – нестача кисню в організмі.

«Я отримала від нього ще один лист з колонії міста Лабитнангі на Ямалі, в якому він пише, що не вірить у щасливий кінець цієї історії. У нього не вистачає кисню в органах, в основному в серці та мозку, все кружляє, а голова й кінцівки німіють», – повідомляє Каплан.

Також, у даному листі, Сенцов написав про те, що вже склав свій «творчий заповіт».

Як стало відомо, свій заповіт Сенцов написав на ім’я подруги та соратниці з Криму. Він хоче, щоб у разі його смерті, саме їй передали роботу над незакінченими фільмами та сценаріями.

Також, у документі зазначається, що заморили голодом не самого режисера, а дітей, які залишаться без коштів на існування, та цілу країну, яка буде без творчої спадщини.

Нагадаємо, Олега Сенцов – український кінорежисер, який був засуджений до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. 14 травня поточного року він оголосив безстрокове голодування із вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які знаходяться в Росії. Сьогодні, 12 вересня, 122-й день голодування.

У підтримку творчого діяча України виступають не лише співвітчизники, а й понад 100 лідерів світової культури. У тому числі: режисери Жан-Люк Годар, Жан-П’єр Дарденн, Жак Одіар і Кен Лоуч, міністр культури Франції Франсуа Ніссен та багато інших.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*