Порошенко: Ніколи за всю історію Україна не мала такого рівня свободи, як зараз (14 травня 2017 року)

фото: Svaboda.org

Експерти Інституту масової інформації зафіксували, що в Україні повсюдно порушують свободу слова. Цей факт був зафіксований у 23 областях нашої держави з початку 2018 року. У загальному підсумку порушення прав журналістів було виявлено 168 разів.

Як показала практика, в Україні перешкоджають роботі журналістів, крім того, помітно посилилась агресія не тільки словесна, але і фізична проти даної діяльності.

Місцева влада, депутати, співробітники поліції і приватні особи не дають українським журналістам працювати в повній мірі та інформувати про все, що відбувається в нашій країні.

За даними щомісячного моніторингу ИМИ «Барометр свободи слова» до трійки лідерів увійшли інциденти, коли створювали перешкоду роботі журналістів (67 випадків), погрози журналістам (24 випадки), побиття і напад працівників даної професії (22 випадки).

Ситуація з порушення свободи слова в Україні дуже сумна, адже журналістів вбивають, калічать, ображають, і, що найстрашніше, – ці злочини практично не розкриваються (справи нині покійних Шеремета, Гонгадзе, Бузини).

Багато жителів нашої країни впевнені, що свободи слова в нашій державі не існує. Наприклад, у червні поточного року Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження на цю тему. Результати показали, що 34,6% жителів нашої країни не вірять у свободу слова, а 55% вірять, що свобода існує, 10,4% не змогли відповісти.

Які б не проводилися опити і дослідження, ясно тільки одне, що тенденція з порушенням прав людини та її свободою слова зберігається.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*