Представники України відвідали військові навчальні заклади у США

фото: 5.ua

Візит делегації українського Міністерства оборони, на чолі із заступником керівника відомства Іваном Руснаком, до Міноборони Сполучених Штатів все ще триває. Під час візиту українські представники взяли участь у робочих зустрічах не тільки з командуванням, а й с професорами установ та навчальних закладів Сухопутних військ США, які знаходяться в штаті Канзас.

Також відомо, що вже пройшло декілька брифінгів, на яких були присутні й українці, що навчаються у військових закладах Сполучених Штатів. Представників українського оборонного відомства ознайомили з усіма завданнями, а також розповіли про організаційну структуру установ та навчальних закладів. Крім цього, членів делегації ознайомили з усіма особливостями навчального процесу, із самим механізмом відбору осіб, які будуть проходити навчання, а також зі змістовним аспектом навчальної програми.

Делегація також мала можливість побачити й бібліотеку навчального закладу, у якій слухачі можуть знаходити необхідну для себе інформацію. Члени делегації також скористались можливістю відвідати один із семінарів, який проходив у мультинаціональній групі. Водночас, в оборонному відомстві сполучених Штатів дають досить високу оцінку рівню підготовленості українців, які наразі проходять навчання у військових закладах.

Необхідно відзначити, що голова делегації з України виразив подяку Міністерству оборони Сполучених Штатів та підкреслив, що ту підтримку, яку надає відомство українським збройним силам, не можливо оцінити.

В процесі візиту представники українського та американського відомств обговорили низку питань, які важливі для обох сторін. Також сторони обговорили й питання поглибленої співпраці у майбутньому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*