В Австралії шахтар виявив два великих золотих самородка

фото: viuly.io

Інформвидання news.com.au, посилаючись на гірничодобувну корпорацію RNC Minerals, інформує, що в Австралії на одному з золотих копалень у Бета-Хант, що розташований на заході країни, було знайдено два великих золотих самородка. При цьому, один з них назвали найбільшим самородком за всю історію.

Видання повідомляє, що золото, яке знаходилося на глибині близько п’ятисот метрів, знайшов один з шахтарів на ім’я Генрі Доул, Вага одного із самородків досягає дев’яноста кілограм, при цьому, в ньому міститься дві тисячі триста унцій золота, що в перерахунку на долари складе три мільйони вісімсот тисяч. Крім золота, в самородок входить й кварцова порода. Наголошується, що для того, щоб підняти самородок були залучені три людини.

Сам Генрі Доул перебуває під враженням, він заявляє, що раніше нічого подібного не бачив.

Що ж стосується другого самородка, то його вага досягає шістдесяти кілограмів, в ньому міститься одна тисяча шістсот унцій золота, а його вартість прирівнюється до двох мільйонів семисот тисяч доларів.

Керівник гірничодобувної компанії RNC Марк Селбі повідомляє, що знайдені самородки знову нагадали йому про часи золотої лихоманки, це обумовлено тим, що якість золота, яке видобувають шахтарі з кожним разом все гірше й гірше. Він зазначив, що така знахідка у шахтаря трапляється лише одного разу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захарченко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*