Угорщина може втратити право голосу в Раді ЄС

фото: Dailynewshungary.com

Новинний інтернет-портал «Європейська правда» повідомив, що за підсумками голосування, яке відбулося 12 вересня в Європарламенті, більшість євродепутатів підтримали введення санкцій проти Угорщини. Головним аргументом доповідача, який виступив із закликом введення санкцій, стало порушення Угорщиною правил і норм ЄС, а також нехтування європейськими цінностями.

У голосуванні взяли участь 693 європарламентарії: 448 – підтримали введення санкцій, 197 – висловили незгоду, 48 – утрималися від голосування.

Доповідач, який виступив перед проведенням процедури голосування, акцентував увагу на тому, що угорський уряд проводить свою політику всупереч європейським цінностям та правилами. Зокрема, звільнені зі своїх посад кілька незалежних суддів, зафіксовано випадки перешкоджання роботі неурядових організацій, у зв’язку з чим, в країні не проводиться ефективна міграційна політика. Окремі претензії були висловлені на адресу уряду Угорщини, членів якого звинуватили в незаконному збагаченні.

На підставі результатів голосування Європарламенту незабаром Радою ЄС буде ініційовано розслідування на предмет порушень з боку Угорщини. Як покарання Будапешт може бути позбавлений права голосу в Раді ЄС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*