Порошенко повідомив про відкриття IKEA в Україні

фото: 999.md

Український голова Порошенко повідомив, що в державі буде відкрито перший магазин мережі IKEA. Відмінною рисою шведської корпорації є відносно недорогі дизайнерські меблі, а також великі шопінг-моли, які компанія будує в різних країнах світу.

Шведська компанія планувала потрапити на український ринок ще більше п’ятнадцяти років тому, однак, зіткнулась із труднощами у переговорах про прийнятні умови. Водночас, частина українців побачила в цьому провину корупції, оскільки, на їхню думку, компанія негативно ставиться до хабарів. При цьому, скептики не розділили таку позицію й привели як приклад такі країни як Єгипет та РФ, у яких рівень корупції досить високий. Тепер же, коли компанія знову намагається почати свою діяльність на українській території, стає зрозуміло, що корупція ніяк не заважає її роботі. Однак, українці вже спробували використовувати компанію в спробах довести зворотну точку зору, тим самим роблячи акцент на тому, що корупція в країні знизилася.

Український голова Порошенко в своєму профілі на Фейсбук підкреслює, що прихід в країну шведської компанії – це вірна ознака зниження корупції. Проте, у ЗМІ не розділяють такої думки. Кореспондент Михайло Ткач іронізує, що зараз Генпрокурор не може знайти собі місце для відпочинку у своїй країні, він відправляється на дорогий курорт в дорогий готель. У той же час, ще ні одного з нардепів не засудили за корупцію, проте будівництво IKEA має свідчити про зниження корупції в країні.

У той же час, один з нардепів Сергій Лещенко звернув увагу на те, що ніякого землевідведення або інших показників прозорості не планується. Крім цього, адміністрація Президента намагається нав’язати радість від приходу компанії в країну, однак замовчує той факт, що через будівництво торгового центру для компанії може зникнути архітектурний пам’ятник міста.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*