Фактори, що заважають Україні вступити в НАТО

фото: ukranews.com

Один з нардепів партії «Батьківщина» Ігор Луценко висловив думку щодо підсумків соціологічних опитувань, які були присвячені ставленню громадян до вступу держави в НАТО. Депутат повідомив, що на даний момент перешкодою для вступу України до північноатлантичного альянсу є не тільки призупинення реформ в країні, але й політика загравань з Кремлем, до якої схильний український голова Порошенко.

За результатами проведеного соціологічного дослідження з’ясувалося, що близько сорока двох відсотків громадян висловили думку про те, що вступ держави до Альянсу стане кращою гарантією нацбезпеки.

Однак Луценко підкреслює, що не можна ігнорувати й той факт, що за останній рік серед українських громадян знизилася чисельність прихильників Альянсу. Депутат намагається знайти пояснення такому явищу, адже саме НАТО залишилося таким же, як й було. Він упевнений, що основна проблема полягає в діях державної влади, яка проводить непослідовну політику щодо інтеграції в північноатлантичний альянс. Сама влада винна в цьому, оскільки вона не намагається пояснити населенню необхідність приєднання до блоку, а також не намагається зруйнувати нав’язаний Росією стереотип про те, що НАТО є прихильником агресії. Крім цього, депутат підкреслив, що влада також не має наміру визнати той факт, що для приєднання до блоку необхідно реформувати деякі сфери в державі. Представникам влади це просто не вигідно, вважає Луценко, оскільки нові стандарти припускають й те, що владні структури повинні переглянути свою модель поведінки.

Луценко додав, що зараз українська влада веде подвійну гру: з одного боку, вона заграє з Кремлем, а з іншого – просить північноатлантичний альянс про постачання озброєння. Така політика, на думку депутата, тільки відштовхує країну від інтеграції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*