Економіст: жоден з проектів МВФ не привів до хорошого результату

фото: twitter.com

У своєму інтерв’ю «для NewsOne» експерт в економічній сфері Олександр Охріменко розповів, що всі настанови, які дає МВФ українському уряду не несуть в собі ніякого сенсу, вони ще жодного разу не приносили користі й не демонстрували хорошого результату. Крім цього, він не бачить ніякої необхідності в зміні урядом цінової політики на газ для населення.

Експерт звертає увагу на те, що всі програми з участю МВФ успішно провалилися. Як приклад він наводить програму stand-by, яка проводилася ще чотири роки тому. Ще одним яскравим прикладом є програма розширеного фінансування, яка реалізовувалася протягом трьох років, починаючи з 2015 року. Зараз же в Міжнародному валютному фонді пропонують повторити програму stand-by. Однак ніякого сенсу в ній немає, оскільки всі поради від Фонду, на думку економіста, абсолютно безглузді.

Охріменко стверджує, що зміна газових тарифів, а також цін на комуналку заженуть держава в кризу. При цьому експерт нагадав, що коли в 2014 році зросли газові тарифів, то населенню обіцяли, що їх зарплати досягнуть рівня європейських, стверджували, що, низький рівень зарплати безпосередньо пов’язаний з дотаціями на газ. Таким чином, підвищення газових тарифів повинно було спричинити й збільшення заробітної плати. І все це були поради МВФ – підсумував економіст.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*