ВРУ: збільшити штраф за непристебнутий ремінь безпеки в 17 разів

фото: Auto.bigmir.net

У ВРУ схвалили підвищення штрафів за непристебнутий ремінь безпеки. Повідомляється, що депутати вирішили підвищити суму штрафу в сімнадцять разів. Таким чином, водій, у якого не пристебнутий ремінь безпеки, повинен буде заплатити штраф. При цьому, якщо раніше сума штрафу становила п’ятдесят одну гривню, то тепер вона досягає восьмисот п’ятдесяти. Комітет ВРУ розглянув цей законопроект ще у вівторок, після чого дав рекомендації парламентаріям щодо його затвердження.

Згідно з законопроектом, планується занесення змін до статті 121 Адміністративного кодексу України. Наголошується, що зараз проступок у вигляді непристебнутого ременя безпеки карається накладенням штрафних санкцій, сума яких сягає трьох неоподатковуваних мінімумів, однак незабаром ця сума зросте до п’ятдесяти мінімальних доходів громадян.

При цьому, ініціаторами законопроекту є двадцять функціонерів парламенту, які вважають, що занадто низькі штрафи створюють у громадян враження, що їзда з непристебнутим ременем безпеки або без шолома при їзді на мотоциклі – це не дуже серйозне правопорушення. Однак насправді, ремені безпеки та шоломи є основними компонентами правил безпеки. Зазначимо, що до цього в Раді ініціювали законопроект, згідно з яким, покарання за ДТП, що спричинило смерть повинно бути посилене. Крім цього, за це ж правопорушення передбачається й конфіскація майна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захарченко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*