Ксенія Собчак їде в столицю України

фото: feme.ua

Організатори міжнародної конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES) опублікували нову інформацію про майбутню зустріч, яка пройде в Києві. У списку учасників, які стануть гостями української столиці на період конференції, зазначено відому російську телеведучу Ксенію Собчак.

Згідно з програмою заходу, Собчак візьме участь у панельній дискусії, яка відбудеться 15 вересня. Крім неї в цей день виступить прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зі своєю доповіддю, присвяченою економічним питанням та реформам в Україні, а також проблемам, які стоять перед українським урядом. Серед учасників також зазначені такі українські політичні лідери як Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко, а також співак Святослав Вакарчук. Всього на конференцію приїде понад 600 учасників з різних країн світу (бізнесмени, політики, експерти тощо).

В ході дискусій планують обговорити майбутні вибори в Україні, а також ті проблеми, які перешкоджають розвитку держави.

Нагадаємо, що Ксенія Собчак знаходиться в базі даних сайту «Миротворець». Приводом стало те, що телеведуча перетнула кордон України та проникла на територію окупованого Росією Кримського півострова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*