Хочуть трудові мігранти з України залишитися в Польщі?

фото: ua-weekly.com

Новинний портал «Інтерфакс» опублікував результати дослідження «Українці на польському ринку праці: досвід, проблеми та перспективи» на підставі яких, експерти зробили висновок про те, що Польща, як і раніше, займає провідні позиції серед країн, куди українці воліють їхати працювати. Крім того, згідно з даними дослідження, кількість українців, які виїхали в Польщу і вважають за краще там залишитися, значно більша за тих, хто хоче повернутися на батьківщину.

Близько 22% українців, які виїхали на заробітки до Польщі, висловили бажання залишитися в цій країні назавжди. Варіант «залишитися в Польщі на кілька років» вибрали 26,3% опитаних. Значна частина респондентів (37,9%) не визначилася з відповіддю, і тільки 13,7% заявили, що хотіли б повернутися в Україну.

Найчастіше українці їдуть на заробітки до Польщі у віці від 18 до 35 років (понад 50% опитаних). Чим старший вік, тим відсоток трудових мігрантів нижче. Від 55 років і більше цей показник становить всього 1,8%.

На питання про те, що спонукає українців їхати на заробітки за кордон, зокрема в Польщу, респонденти найчастіше відповідали: безробіття в країні, корупція, нестабільна політична ситуація, а також низька заробітна плата.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*