Apple презентували новий iPhone.

фото: apple.com

Вчора в театрі імені Стіва Джобса пройшла довгоочікувана презентація нових продуктів Apple, які вийдуть на світовий ринок вже цієї осені.

Найжаданішою подією стала презентація нового iPhone X. Новий смартфон з’явиться в золотому, сірому та срібному кольорах з максимальним об’ємом пам’яті в 512 Гб. Він отримає високий ступінь вологозахисту за стандартом IP68, буде оснащений більш швидким Face ID та новим 7-нанометровим чіпом – A12 Bionic, що збільшить продуктивність смартфона на 50%. Також смартфон вийде з 6,5-дюймовим дисплеєм у комплектації iPhone Xs Max.

Особливістю нових смартфонів стане підтримка 2-х сім-карт. Так само iPhone Xs буде записувати стереозвук. Нова збільшена батарея забезпечує тривалість роботи на iPhone Xs на 30 хвилин довше, а на старшому браті iPhone Xs Max – на 1,5 години довше.

Вартість нового iPhone складе:
iPhone Xs від $ 999 – по поточному курсу – від 28,2 тис. грн
iPhone Xs Max від 1099 $ – від 31 тис. грн
iPhone Xr від $ 749 – от 21,1 тис. грн.

Між тим, інвестори негативно відреагували на презентацію нових продуктів Apple. Після презентації акції компанії впали на 1,57% (за даними вчорашнього завершення торгів на біржі NASDAQ). Таке падіння інвестори зв’язують зі висхідними цінами на продукцію Apple, які прагнуть зберегти обсяг прибутку, не дивлячись на падіння попиту на їх продукцію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Василь Світлий

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*