ЄС готує нові методи боротьби з тероризмом

фото: Ua.utro.news

12 вересня в Страсбурзі відбулося засідання Європарламенту, в ході якого з доповіддю щодо проблеми тероризму та забезпечення безпеки громадян виступив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. Він акцентував увагу на тому, що європейці потребують більш ефективних засобів захисту від тероризму, а також будь-яких інших зовнішніх загроз.

Юнкер зазначив, що сьогодні терористи активно використовують Інтернет як канал поширення контенту терористичного характеру. На тлі цього, ЄС повинен забезпечити своєчасне видалення подібної інформації, оскільки, чим довше такий контент доступний онлайн, тим більше шкоди він завдає.

Ще одним ефективним методом боротьби з тероризмом, на думку Юнкера, повинна стати діяльність європейської прокуратури, націлена на переслідування терористів по всьому світу, попри кордони. Крім того, Юнкер запропонував удосконалити методи боротьби з відмиванням грошей.

За словами Юнкера, однією з актуальних проблем залишається втручання у вибори, що здійснюється ззовні. Він підкреслив, що для ЄС проведення чесних, вільних та відкритих виборів є запорукою демократії. Тому необхідно розробити комплекс дій, які допоможуть протистояти маніпуляціям і тиску в ході проведення виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*