Лук’янівське СІЗО поступово перетворюється в хостел

фото: Golos.ua

Колишні бійці підрозділу «Торнадо» не припиняють свої махінації, відбуваючи строк у Лук’янівському СІЗО.

Як заявив військовий прокурор Анатолій Матіос, «торнадівці» дійшли до того, що сидячи у в’язниці, у них якимось чином з’явилися магнітні картки для виходу на вулицю. Крім цих карток, у них були знайдені ключі для виходу з в’язниці. Загалом, для екс-бійців відкривалися всі двері СІЗО, і вони спокійно виходили на вулицю Дегтярівську.

Ув’язнені зізналися, що вони організовували втечу.

В інтерв’ю українським журналістам Матіос також повідомив, що за 1,5 роки перебування «торнадівців» у в’язниці, не було жодного обшуку, хоча їх повинні проводити щотижня.

Схоже, співробітники Лук’янівського СІЗО боялися заходити в камеру до колишніх бійців даного угруповання, оскільки інакше це ніяк не поясниш.

Таким чином, кожен злочинець, відбуваючи строк за той чи інший злочин, може спокійно втекти з київського ізолятора, адже там не проводять обшуки в камерах.

Нагадаємо, що в минулому році колишніх бійців роти міліції «Торнадо» визнали винними в організації злочинної діяльності, а саме: викрадення і насильство людей, масові заворушення, проникнення в житло громадян нашої країни. Оболонський суд Києва засудив колишніх бійців до позбавлення волі від 8 до 11 років.

#новини #СІЗО #Україна #Торнадо #висновок #Матіос #злочинці #ізолятор

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Інга Проценко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*