Україна знайшла спосіб стягнути витрати з РФ

фото: timenews.in.ua

Київський Апеляційний суд вчора, 12 вересня, наклав арешт на цінні папери дочірніх банків Росії, які мають представництва на українській території. Мова йде про ВТБ, Ощадбанк і Промінвестбанк.

Таким чином, акціонери цих банків тепер позбавлені права продавати наявні у них на руках акції, а також ліквідовувати або реорганізовувати підконтрольні їм фінансово-кредитні організації.

По суті, Апеляційний Суд підтримав рішення Арбітражного Суду Гааги, який у травні цього року дозволив стягнути з РФ кошти за втрачену нерухомість і витрати, які отримали українські підприємства після того, як у 2014-му році півострів був анексований. Сума стягнення становить приблизно 130,5 млн. доларів США, а за неофіційними даними, тіньовий власник всіх 19 підприємств, які подали позов — український олігарх і екс-власник “Приватбанку” Ігор Коломойський.

Раніше в ЗМІ неодноразово повідомлялося, що керівництво Ощадбанку в Україні хотіло продати його, а власники двох інших банків, які планували їх ліквідувати. У прес-службі Ощадбанку заявили, що рішення Апеляційного Суду незабаром буде оскаржено.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Іван Крулько

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*