Міністра Омеляна звинуватили в корупції

фото: Hromadske.ua

Сьогодні, 13 вересня Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну було висунуто підозру у вчиненні кримінальних злочинів.

Національне Антикорупційне Бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої Антикорупційної Прокуратури стверджує, що в період з 1 січня 2000 року по 26 квітня поточного року посадовець отримав 2 млн 170 тисяч гривень офіційного доходу, проте, його витрати у період з 2008 року по 26 квітня 2015 року склали не менше 3 млн 450 тисяч гривень.

У НАБУ розповіли: «Перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України у 2015 році, у Омеляна з’явилися власні активи, позашляховик BMW X5 2015 року випуску, а також сума готівки в розмірі 90 тисяч доларів і 25 тисяч євро. Загалом, сума тих активів склала 4 млн 230 тисяч 500 гривень».

Також, в органах зазначили, що міністр надавав недостовірні відомості про свої витрати.

«Так, у декларації за 2015 і 2016 року, їм навмисне не була внесена інформація про наявність у власному володінні BMW X5 і реальна ціна оренди будинку, в якому він проживав зі своєю сім’єю. Також, він приховав відомості про те, що в 2016 році проживав вже в зовсім іншому заміському будинку із земельною ділянкою»,– повідомили в органах.

Пред’явлені звинувачення в свою адресу, міністр прокоментував на своїй сторінці у Facebook: «… Дуже дивно, що звинувачення представлені відразу ж після мого візиту в суд над Мартиненко… Якщо ці факти найбільшій «злочин», якій змогли мені інкримінувати за час моєї роботи міністром, то мені не соромно дивитися в очі ні нашим громадянам, ні іноземним партнерам, ні керівництву країни…»

Зараз вирішується питання про обрання Омеляну запобіжного заходу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Олена Романова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*