А чи був “Новачок”?

фото: Snob.ru

У інтерв’ю, яке було надано одному з телеканалів, чоловіки зазначили, що не знають, де саме мешкали Скрипалі, ніколи не провозили до Англії жодних отруйних речовин, у тому числі – “Новачок”, й до оприлюднення інформації щодо цієї голосної справи ніколи навіть не чули прізвища Скрипаль.

Єдиною метою візиту до англійського містечка Солсбері, за їх словами, був туризм та відпочинок. Так, вони прилетіли до Лондона 3 березня, проте, через непогоду, лише 4 числа потрапили до Солсберійского собору, якому присвячено однойменний роман Нобелівського лауреата Вільяма Голдінга, щоб оглянути знаменитий годинник та інші туристичні об’єкти. Проте подорож знов зірвався через непогоду – тому вони мусили поїхати з міста передчасно.

Щодо наявності жіночих духів “Nina Ricci”, які виступають у якості речового доказу по справі, “туристи” віджартувалися, що дуже дивно везти до Британії двом чоловікам жіночі парфуми. Щодо їх неодноразових відвідувань інших країн Європи, чоловіки зазначили, що часто мандрують по справах з власного бізнесу, у якому займаються спортивними консультаціями, та для відпочинку.

Протягом усього інтерв’ю чоловіки виглядали досить невпевнено, що мало переконати глядачів у тому, що вони звичайні хлопці, а не працівники ГРУ.

Зазначимо, що Олександр Петров та Руслан Баширов самостійно висловили бажання надати інтерв’ю через те, що непокояться за своє життя через гучне оприлюднення справи у пресі, та шукають в журналістів захисту. Кажуть, у Росії навіть оголосили винагороду за їх затримання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Василь Світлий

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*