Заступник керівника СБУ звинувачений в незаконному збагаченні

фото: Antikor.com.ua

Завдяки електронному декларуванню українці дізналися про фінансовий стан державних чиновників. Декларувати свої доходи влада зобов’язала всіх – прокурорів, суддів, керівників поліції і т.д. В Україні лише одне силове відомство, яке домоглося від влади, щоб не публікувати електронні дані – це СБУ. Не зрозумілий тільки мотив приховування таких даних або відомство СБУ настільки втягнуто у скандали з корупційними схемами, що намагаються всіма силами не розголошувати свої доходи.

НАБУ (Національне антикорупційне бюро), висунуло стосовно першого заступника СБУ Павла Демчины звинувачення, в якому оголошено підозру його незаконної наживи. Нонсенс, адже головного борця з корупцією в Україні підозрюють «у махінаціях і незаконному збагаченні».

Зазначимо, що згідно зі статтею КК про незаконне збагачення, чиновнику загрожує позбавлення волі строком до 15 років. Сам же перший заступник СБУ написав заяву Генпрокурору Луценко, де вказує про закінчення терміну звинувачення.

Для довідки: у цивільної дружини Демчины є кілька елітних автомобілів, і розкішний особняк. У самого першого заступника голови СБУ в декларації за 2015 рік зазначено, що він не має нерухомості, і автотранспортних засобів, а приписаний “бідний” чиновник у відомчому гуртожитку.

Також хотілося нагадати, що Павло Демчина до дня Незалежності України був заохочений особисто Президентом України званням генерал-лейтенанта.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Юлія Кружельницька

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*