У КМДА відмовилися від відомчої охорони

фото: obzor.com.ua

Київською міською державною адміністрацією (КМДА) був розроблений проект про скасування охорони будівлі співробітниками МВС. Ініціатором такого рішення був мер міста Віталій Кличко.

Також мер пояснив, що в КМДА самі будуть вибирати охоронну фірму і підписувати договір на надання послуг по охороні будівлі. Тому Кабміном була виключена Київрада зі списку об’єктів держохорони МВС.

Раніше, 20 серпня, в центрі Харкова озброєний чоловік розстріляв в будівлі харківської міськради співробітника охорони, а потім співробітника поліції, який прибув на виклик. Медикам вдалося врятувати охоронця, однак поліцейський отримав поранення несумісні з життям.

Поранений охоронець був співробітником КП “Муніципальна охорона”, і повинен був діяти відповідно до інструкції, тобто не за яких обставин двері не відкривати і викликати поліцію. Однак коли невідомий зробив кілька пострілів у двері міськради, охоронець порушив інструкцію і відкрив двері.

Відмовляючись від відомчої охорони такої будівлі КМДА, чиновники повинні розуміти, що в охоронній фірмі найчастіше працюють зовсім не професіонали, і при найменшій нестандартної ситуації звичайна людина, максимум, що пройшла курси, може відреагувати зовсім не по інструкції, що і призведе до плачевних наслідків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Галина Коваленко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*