«Вбивця» Бабченко розповів, що служить в СБУ

фото: Ru.slovoidilo.ua

В’ячеслав Пивоварник, якому інкримінують планування «вбивства» Аркадія Бабченко, зізнався, що тривалий час працював на Службу безпеки України. В інтернеті був розміщений відеоролик, де автор представляється В’ячеславом Пивоварником і розповідає, що нещодавно на нього намагалися вчинити замах. Автор підкреслив, що приїхав провідати родичів, а СБУ замінувала двері в будинок.

Пивоварник зізнався, що протягом восьми років працює на СБУ і має прізвисько «Гайдамак». За словами автора, вербував його в спецслужбу Олександр Скіпальський, який тоді був заступником голови Служби безпеки України. Чоловік розповів, що отримав розпорядження влитися в політичні та ділові кола Російської Федерації та придбати зв’язки з російськими спецслужбами. Пивоварник стверджує, що в операції з ліквідації Бабченко він є «витратним матеріалом», тому в разі загроз буде продовжувати оприлюднити компромат.

Автор розповів про існування «чорної каси СБУ», до якої відносяться вищий посадові особи силових структур і політики України. Пивоварник поінформував, що вони були причетні до фінансування «революції гідності» і наступних подій. Він озвучив, що до цієї організації мають стосунки Олександр Турчинов, а також Арсен Аваков.

Нагадаємо, що наприкінці весни в Україні заявили про «вбивство» Аркадія Бабченко, пізніше з’ясувалося, що це була інсценізація.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*