У Дніпровській школі діти масово скаржаться на нудоту та галюцинації

фото: Blog.dentalplans.com

Вже другий день поспіль учні дніпровської школи № 62 не перестають скаржитися на нудоту, блювоту та навіть галюцинації. При цьому, з кожною годиною чисельність дітей з подібними симптомами стрімко збільшується. Керівництво навчального закладу не може зрозуміти, що відбувається й що послужило причиною виникнення таких симптом.

Спочатку лише кілька учнів молодших класів стали скаржитися на нездужання, але зараз чисельність дітей, які потребують медичної допомоги перевищила десять осіб. Батьки школярів перебувають у паніці, симптоми, які спостерігаються у дітей досить серйозні. Найбільше їх насторожує поява галюцинацій. Відзначається, що в цей четвер на заняття не прийшли понад двохсот п’ятдесяти учнів.

Мама одного зі школярів розповіла, що її син здав аналізи, тепер вони очікують підсумків експертизи. Сам же школяр багато разів скаржився на якість їжі в шкільній їдальні. Він говорив, що вона просто неїстівна, кашу їм завжди подають холодну та застиглу, а булочки дуже тверді.

У той же час директор навчального закладу наполягає, що нудота й блювота у школярів з’явилися ще до того, як їх нагодували обідом. Вже вранці в їдальню школи приїхали співробітники лабораторного центру, які взяли проби та змиви.

На даний момент представники місцевої влади приймають рішення про те, чи є потреба закривати школи на карантин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*