Українці поїдуть на заробітки до Німеччини

фото: Vdome.ua

Новинний портал UBR.ua. опублікував перші подробиці проекту зі зміни міграційного законодавства Німеччини. Центральною ідеєю є спрощення процедури працевлаштування громадян тих країн, які не є членами ЄС. За прогнозами експертів реалізація даної ініціативи призведе до перерозподілу мігрантів з України на європейському ринку праці.

Німеччина планує видавати трудовим мігрантам робочі візи на півроку. По приїзду необхідно знайти собі роботодавця, який допоможе зареєструватися на біржі праці. Мігрант зможе почати працювати після того, як виконає необхідні формальні процедури. Повторно приїхати на заробітки можна буде через півроку.

На думку експертів, у разі внесення поправок в німецьке міграційне законодавство, багато українців поїдуть працювати до Німеччини. При цьому, ті, хто зараз заробляють в Польщі та Росії, також віддадуть перевагу тому, аби змінити місце роботи, оскільки в Німеччині зарплата у 2-3 рази більше.

Єдиною перешкодою для трудових мігрантів з України може стати незнання німецької мови. Однак ця проблем частіше характерна для висококваліфікованої роботи, в той час як робочі спеціальності не вимагають глибоких знань німецької мови.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*