У Косово з’являться власна армія та Міністерство оборони

фото: Egaliteetreconciliation.fr

13 вересня уряд Республіки Косово прийняв рішення про створення збройних сил країни та інших органів військового управління. Учасники засідання одноголосно проголосували за прийняття відповідного законопроекту. Наступним кроком стане передача документів в парламент, а після – Президенту Республіки Косово.

В уряді Косово відзначили, що підготовка до прийняття даного законопроекту велася паралельно з консультаціями з боку іноземних партнерів. В результаті голосування був прийнятий законопроект про створення Міністерства оборони Косово, а також Служби безпеки. При цьому в голосуванні не взяли участь міністри, що представляють сербську громаду Косово.

Президент Косово Хашим Тачі прокоментував рішення уряду, зазначивши, що не був знайомий з відповідною ініціативою. Він додав, що зараз не слушний час для створення збройних сил та міністерств. Тачі зазначив, що країна ризикує потрапити в ізоляцію, якщо буде приймати односторонні рішення. Для розвитку та підтримки з боку міжнародної спільноти необхідно діяти скоординовано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*