ЄС має намір відстоювати діяльність Гаазького суду

фото: Politeka.net

Заява Сполучених Штатів про те, що діяльність Міжнародного кримінального суду в Гаазі представляє загрозу і повинна бути переглянута, викликала хвилю критики в ЄС. Представники Європейського Союзу впевнені, що Гаазький суд забезпечує справедливість та безпеку на міжнародному рівні, тому звинувачення американців є безпідставними.

Федеріка Могеріні (представник ЄС з питань безпеки та закордонних справ) підкреслила, що Євросоюз, не дивлячись на заяву США, планує підтримувати діяльність Гаазького суду. Якщо ситуація досягне критичної точки й робота Суду опиниться під загрозою, ЄС готовий вжити рішучих заходів.

Нагадаємо, що з критикою діяльності Гаазького суду виступив Джон Болтон, радник Президента Сполучених Штатів з питань нацбезпеки. Він заявив, що ініційоване судом розслідування злочинів, які були скоєні американськими військовослужбовцями в Афганістані, є безвідповідальним. Болтон заявив, що суддів Гаазького трибуналу можуть позбавити можливості відвідувати Сполучені Штати, а також заморозити їхні рахунки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*