Заступник голови СБУ подав заяву Генпрокурору на співробітника НАБУ

фото: News.pn

Заступник керівника СБУ Павло Демчина направив заяву в Генпрокуратуру за те, що один із співробітників НАБУ склав проти нього протокол про підозру, в основі якого використовував неправдиву інформацію.

Заяву було оприлюднено на його профілі на Фейсбук, вона була написана на ім’я голови ГПУ Юрія Луценка та керівника САП Назара Холодницкого. У повідомленні йдеться про те, що сьомого вересня один з детектив Антикорупційного Бюро Яндюк склав протокол про підозру в порушенні Павлом Демчиной частини 3 статті 362 КК України, згідно з якою передбачається тюремне ув’язнення терміном від п’яти до десяти років.

Співробітник служби безпеки повідомляє, що відразу після складання, даний протокол направили на затвердження в спеціальну антикорупційну прокуратуру. Він підкреслює, що його юристи повідомили, що протокол був свідомо складений на фальшивих відомостях. Зокрема, в ньому йдеться про те, що в період з 2010 по 2016 рік Демчина нібито проживав з однієї з громадянок країни, й як вважають детективи, міг мати з нею спільне майно. Однак сам він наполягає, що в бюро знали, що із зазначеною громадянкою у нього немає ніяких сімейних відносин вже з 2012 року, про що свідчить постанова суду Рівненської області.

У той же час, заступник голови Служби безпеки повідомляє, що співробітники НАБУ не робили ніяких спроб, щоб з’ясувати його реальне місце проживання. Вони навіть не приходили до сусідів, якби вони це зробили, то отримали б інформацію, яка спростовує всі звинувачення – запевнив Демчина.

Таким чином, співробітник СБУ стверджує, що один з детективів Антикорупційного Бюро Яндюк порушив відразу кілька статей Кримінального кодексу, оскільки свідомо склав протокол на фальшивої інформації. На цій підставі він вимагає проведення судового розслідування. Крім цього, Демчина звернувся до керівника НАБУ з попередженням, щоб той не знищував журнали реєстрації документів, які можуть використовуватися як доказ того, що співробітник бюро знав про постанову суду Рівненської області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*