У Києві заарештували злочинців, які незаконно заволоділи держвласністю

фото: Twitter.com

Київська прокуратура інформує, що співробітники правоохоронних структур столиці припинили злочинну діяльність зловмисників, які підробляли документи, що дозволило їм отримати право власності на шістнадцять об’єктів міської нерухомості. Збитки країні від подібних дій оцінюються в десяток мільйонів гривень.

У відомстві зазначили, що зловмисниками виявилися екс-заступник гендиректора СВКП «Київводфонд», колишній голова юридичного відділу цієї ж фірми й ще низка українців. Крім них, ще одним фігурантом справи став російський громадянин.

При цьому, один зі зловмисників, за допомогою фальшивих бланків та печаток підробляв документи про власність на нерухомість. Власниками об’єктів були вказані підставні фігури, якими виявилися громадяни окупованого Луганська. Вони ж за певну суму й виступали в якості продавця у фальшивих договорах.

За підсумками досудового слідства, п’ятьом членам угруповання вже висунули звинувачення в порушенні кількох статей Кримінального Кодексу. Тепер затриманих можуть засудити до тюремного ув’язнення строком до п’ятнадцяти років. Крім цього, все майно буде вилучено.

Одночасно з цим, ще не розв’язано питання про вибір покарання ще одному члену угруповання. Зараз він оголошений в розшук. Слідчі дії все ще тривають.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*