У Київраді підтримали проект про обмеження продажу алкоголю в нічний час

фото: Thekonst.net

На черговому засіданні постійних членів комітету Київради депутати вже вдруге підтримали ініціативу, яка передбачає заборону на реалізацію алкогольної продукції в нічний час доби. Передбачається, що в період з 23:00 по 10:00 продаж алкогольних напоїв буде заборонений. При цьому, алкогольна та слабоалкогольна продукція у зазначені години забороняється до продажу не тільки в магазинах, але й в МАФах. Однак алкоголь в нічний час доби залишається доступним у закладах, таких як бари, ресторани, кафе тощо.

Один з депутатів Владислав Михайленко висловив надію, що даний проект в терміновому порядку винесуть на сесію, яка відбудеться вже 20 вересня. Такий поспіх він виправдовує тим, що у міськраді пообіцяли місцевим жителям, що в жовтні нові правила набудуть чинності. Водночас, депутат акцентує увагу на тому, що подібну ініціативу підтримали всі фракції Київради, її секретар, а також міський голова.

Депутат підкреслив, що зараз міська влада ґрунтовно візьметься за контроль всіх МАФів та магазинів у столиці. Документ передбачає, що Київська адміністрація отримує можливість контролю тих підприємців, які не слідують цим обмеженням. Якщо ж міські інспектори виявлять продаж алкогольної продукції в нічний час доби, то вони зобов’язані на місці скласти протокол. Після цього, буде вирішуватися питання про запобіжний захід. Повідомляється, що це може бути, як штраф, так й відкликання ліцензії.

У міській адміністрації зазначають, що подібні заходи дозволять знизити рівень вживання алкоголю в місті, що у свою чергу повинно знизити показники злочинності та смертності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*