Платні траси України, – інформація від експерта

фото: Zaz1102.blogspot.com

Екс-заступник глави Міністерства інфраструктури Олександр Кава інформує, що відомості про те, що за проїзд по трасі Київ-Одеса доведеться платити – неправдиві. Він підкреслив, що це всього лише спроби спекуляцій від нечесних політичних діячів.

Водночас, Кава інформує, що «Укравтодор» має намір почати будівництво нової шестисмуговій швидкісної магістралі, яка проходитиме від Києва до Білої Церкви.

Він підкреслив, що ця траса вже буде будуватися на фінансування приватного інвестора, який згодом буде брати плату за проїзд по магістралі протягом двадцяти років. На даний момент будівництво траси знаходиться на етапі підготовки технічного оснащення. Кава також пояснив, що недоліком наявної траси є досить низька пропускна спроможність. Це обумовлюється тим, що дорога проходила через велику кількість населених пунктів, де водіям доводилося знижувати швидкість до п’ятдесяти кілометрів на годину. Він зазначив, що для розширення траси немає можливостей, оскільки в населених пунктах забудова дуже близько прилягає до дороги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*